eXTReMe Tracker

Ziņas

Aizvadīts 43. skrējiens “Apkārt Vaidavas ezeram”

15.07.2024

7. jūlijā Valmieras novada Vaidavā starts tika dots tradicionālajam skrējienam “Apkārt Vaidavas ezeram”, kas šogad norisinājās jau 43. reizi, un ir vienīgais skrējiens Latvijā, kas kopš tā pirmsākumiem norisinās bez pārtraukuma.

Tradicionālajā 11,7 km garajā distancē uz starta stājās teju 200 skrējēji no visas Latvijas, savukārt bērnu grupās startēja vairāk nekā 100 dalībnieki.

Pirmie sacensības uzsāka bērnu grupu dalībnieki, kur, tāpat kā pagājušogad, netika noskaidroti ātrākie skrējēji katrā grupā, bet pārsteiguma balviņu un piemiņas medaļu saņēma katrs finišētājs.

Plkst. 11.00 starts tika dots tradicionālajai 11,7 km garajai distancei apkārt Vaidavas ezeram, kurā tika noskaidroti gan pirmo trīs vietu ieguvēji sadalījumā pa vecuma grupām, gan arī seši ātrākie skrējēji sieviešu un vīriešu absolūtajā konkurencē. Visātrāk distanci apkārt Vaidavas ezeram šogad veica un par uzvarētāju kļuva ogrēnietis Jānis Mežiels, uzrādot laiku 00:40,54 min.

6. Jānis Kūms

Skrējiena “Apkārt Vaidavas ezeram” distances beigu daļā tika noskaidrota arī ātrākie skrējēji “Vaidavas keramika” sprinta posmā – par sprinta karalieni šogad kļuva Madara Pāķe, bet sprinta karaļa titulu izcīnīja Eduards Pāķis.

43. skrējienu “Apkārt Vaidavas ezeram” organizēja Valmieras novada pašvaldība sadarbībā ar biedrību “Sporta biedrība “SPORTLAT””.