Ikšķiles MTB velobrauciens 2024 | Saraksts
Maratons 48km
Npk. | Uzvārds / Vārds | Grupa | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | Actiņa Līga | S40 | LiVelo / Zelta Zeme Rīga | ||
2. | Andersons Harijs | V30 | Rīga | ||
3. | Baklāns Jānis | V40 | Riteņvasara Rīga | ||
4. | Dreiškins Jānis | V40 | SPORTLAT/Ikšķile Velo Ikšķile | ||
5. | Laizāns Imants | V50 | LiVelo / Zelta Zeme Jēkabpils | ||
6. | Ļaudams Gatis | V30 | MTB Grobiņa Liepāja | ||
7. | Maksimovs Kirils | V40 | Rīga | ||
8. | Pokrovskis Artjoms | V30 | Riga | ||
9. | Vaivode Lāsma-Elza | S30 | LiVelo / Zelta Zeme Rīga |
Pusmaratons 32km
Npk. | Uzvārds / Vārds | Grupa | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | Apsiti Sergejs | V60 | Saulkrasti. | ||
2. | Bajārs Kaspars | VT | Mārupe | ||
3. | Baumanis Viktors | V60 | LiVelo / Zelta Zeme Rīga | ||
4. | Broks Juris | V60 | LiVelo / Zelta Zeme Varakļāni | ||
5. | Cīrulis Gustavs-Patriks | V13 | Jūrmala | ||
6. | Fjodorovs Konstantīns | VT | Ogre | ||
7. | Grencis Imants | V60 | Bauskas novads | ||
8. | Grundiņš Kārlis | VT | Ikšķile | ||
9. | Jakāns Aivars | V60 | LiVelo / Zelta Zeme Jēkabpils | ||
10. | Kreilis Pēteris | VT | Rīga | ||
11. | Krjukova Lita | ST | Bauska | ||
12. | Krjukovs Edgars | VT | Bauska | ||
13. | Kuršs Jānis | VT | PePiHuļ Velo Ikšķile | ||
14. | Luberts Vitauts | V60 | LiVelo / Zelta Zeme Jēkabpils | ||
15. | Ļaudama Viktorija | S13 | MTB Grobiņa Liepāja | ||
16. | Makleris Dainis | VT | Ogre | ||
17. | Mālnieks Roberts | V60 | LiVelo / Zelta Zeme Līvāni | ||
18. | Mašnjuks Andris | VT | Ogre | ||
19. | Mengelis Peteris | V60 | IPM2 Jūrmala | ||
20. | Pokrovska Anna | ST | Riga | ||
21. | Sluckis Gints | VT | PePiHuļ Velo Ikšķile | ||
22. | Trojanovs Romans | VT | Velo+ Bottari Baltic Riga | ||
23. | Vaivode Ilona | S50 | LiVelo / Zelta Zeme Rīga | ||
24. | Zvingulis Uģis | VT | Olaines nov. Stīpnieki |
Ģimeņu distance 12km
Npk. | Uzvārds / Vārds | Grupa | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | Birzulis Deivs | VTG | Saulkalne | ||
2. | Klints Raimonds | VTG | LATVIJAS SUPERMARATONA KLUBS Ikšķile | ||
3. | Kuzņecova Liene | STG | Baldone | ||
4. | Kuzņecovs Eduards | VTG | Baldone | ||
5. | Lazdāns Kristaps | VTG | Ķekava | ||
6. | Ločmele Marija | STG | Ogre | ||
7. | Malvess Inesis | VTG | Birzgales pagasts | ||
8. | Mazprecniece Gita | STG | Rīga | ||
9. | Mesters Miķelis | V12 | RRS Ropažu novads | ||
10. | Vītola Iveta | STG | LiVelo / Zelta Zeme Jēkabpils |
Bērnu distance 300m - 800m
Npk. | Uzvārds / Vārds | Grupa | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | Dreiškina Odrija | SB1 | Ikšķile Velo Ikšķile | ||
2. | Dreiškins Krišjānis | VB1 | Ikšķile Velo Ikšķile | ||
3. | Gavrilovs Aleksandrs | VB2 | Riteņvasara Rīga | ||
4. | Jodokaitis Gabriels | VB3 | Ogresgals | ||
5. | Kravale Sāra | SB3 | Ikšķile | ||
6. | Kravalis Viljams | VB1 | Ikšķile | ||
7. | Krjukova Evelīna | SB1 | Bauska | ||
8. | Krjukovs Rinalds | VB1 | Bauska | ||
9. | Lazdāne Šarlote | SB1 | Ķekava | ||
10. | Lešinskis Silvestrs | VB1 | Rīga | ||
11. | Ļaudama Evelīna | SB3 | MTB Grobiņa Liepāja | ||
12. | Mestere Alise | SB3 | RRS Ropažu novads | ||
13. | Neimanis Edvards | VB2 | Riteņvasara Rīga | ||
14. | Neimanis Hovards | VB1 | Riteņvasara Rīga | ||
15. | Piebalgs Krišs | VB2 | Riteņvasara Rīga | ||
16. | Pīlāts Kārlis | VB1 | Ikšķile | ||
17. | Štoks Marko | VB2 | Saulkrasti | ||
18. | Vizulis Toms | VB2 | Ikšķile |