Rojas pusmaratona festivāls 2024 | Saraksts
Pusmaratons, 21,0975km (sertificēta trase)
Npk. | Uzvārds / Vārds | Grupa | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | Akmentiņš Jānis | V40 | Rīga | ||
2. | Alksne Linda | S30 | Liepāja | ||
3. | Apfelbaums Ilgonis | V60 | MARATONA KLUBS Ventspils | ||
4. | Arāja-Mazure Laura | S30 | Jūrmala | ||
5. | Austrums Raitis | V30 | Rīga | ||
6. | Balinskis Sandris | V50 | MARATONA KLUBS Ventspils | ||
7. | Berezņovs Deniss | V40 | Tritans RĪGA | ||
8. | Bērziņa Lāsma | S30 | - Rīga | ||
9. | Bērziņš Gatis | V40 | Stāmeriena | ||
10. | Birznieks Aldis | V60 | MARATONA KLUBS Ventspils | ||
11. | Borovska Dina | S30 | Ādaži | ||
12. | Borovskis Gvido | V40 | FRAGO Ādaži | ||
13. | Brucis Andis | V50 | Jūrmala | ||
14. | Daube Uldis | V40 | Baldone | ||
15. | Dauburs Rojs | V50 | Riga | ||
16. | Dovidaviciene Laura | S30 | Kaunas | ||
17. | Driņķis Dainis | V50 | DzSK Lokomotīve Rīga | ||
18. | Dundurs Agris | V50 | MARATONA KLUBS Rīga | ||
19. | Ermansons Jānis-Edgars | V20 | Mērsrags | ||
20. | Fjodorovs Aleksandrs | V60 | --- Jūrmala | ||
21. | Frēliha Madara | S30 | Maratona klubs, VFK Staldzene Ventspils | ||
22. | Frīdenvalds Toms | V30 | Roja | ||
23. | Frišenbrūdere Baiba | S40 | Lielais Ciems Tukums | ||
24. | Geidāne Sintija | S30 | VVK Novadnieki Kadaga | ||
25. | Grazys Justinas | V30 | Vilnius | ||
26. | Grīnbergs-Zaļkalns Kaspars | V20 | Mērsrags | ||
27. | Gruncka Arnita | S50 | Noskrien Cēsis Cēsis | ||
28. | Jakševicius Andrius | V40 | Vegan Running Club sidabravas | ||
29. | Jaunķierpis Andis | V50 | Maratona klubs Pope, Ventspils novads | ||
30. | Jermolova Sarmīte | S30 | Rīga | ||
31. | Kantemyr Anastasiia | S30 | Dobele | ||
32. | Klips Haralds | V20 | Rīga | ||
33. | Kopmanis Jānis | V60 | Maratona klubs Rīga | ||
34. | Laukiene Giedre | S40 | Maratomanija Radviliskis | ||
35. | Lazdiņš Andris | V50 | Run2024Run Langstiņi | ||
36. | Levics Edgars | V30 | Aizpute | ||
37. | Liepiņš Vilnis | V60 | Maratona klubs Carnikava | ||
38. | Limanāns Dainis | V40 | RIEKSTI Biksti | ||
39. | Livcane Rita | S30 | Londona | ||
40. | Livčāns Kaspars | V30 | gpspro Rīga | ||
41. | Lozda Dāvis | V30 | Rīga | ||
42. | Mackeviča Katrīna | S20 | Brīvdienu Atlēti Riga | ||
43. | Martinsons Elmārs | V40 | El&Za Rīga | ||
44. | Mazurs Kārlis | V30 | VSK Noskrien Jūrmala | ||
45. | Melkurts Ēriks | V60 | Valmieras Sporta klubs Valmiera | ||
46. | Mežiels Jānis | V30 | mySport Ogre | ||
47. | Mičulis Edmunds | V50 | Jūrmala | ||
48. | Mičulis Tomass | V20 | Jūrmala | ||
49. | Miezītis Valdis | V40 | MARATONA KLUBS Rīga | ||
50. | Miskiniene Rita | S30 | Etapas Kaunas | ||
51. | Miskinis Donatas | V40 | Etapas Kaunas | ||
52. | Moļņika Ieva | S20 | Rīga | ||
53. | Neija Gunta | S30 | Pēdējās vietas pavēlnieki Rīga | ||
54. | Nierliņš Krišs | V30 | Dundaga | ||
55. | Novaks Maksims | V30 | gpspro Rīga | ||
56. | Ņikiforovs Andrejs | V30 | ADVSR Rīga | ||
57. | Ozoliņa Elīna | S20 | - Rīga | ||
58. | Ozoliņš Uldis | V30 | Mūsu Auto Valmiera Valmiera | ||
59. | Paula Zane | S30 | Rīga | ||
60. | Pētersons Jānis | V30 | Brīvdienu atlēti Rīga | ||
61. | Petrovs Dzintars | V50 | MARATONA KLUBS Rīga | ||
62. | Pirtnieks Brets | V50 | Riga | ||
63. | Pļaviņš Māris | V30 | MARATONA KLUBS Ventspils | ||
64. | Popovs Vadims | V40 | MARATONA KLUBS Ventspils | ||
65. | Priedols Valdis | V30 | Liepāja | ||
66. | Prokopena Katerina | S30 | ALOHA! Ogre | ||
67. | Radžabova-Cinovska Alla | S50 | MARATONA KLUBS Aizpute | ||
68. | Ragovskis Dainis | V60 | LDz Salaspils | ||
69. | Rīts Toms | V30 | Rīga | ||
70. | Rokanskis Nerijus | V40 | Spilve | ||
71. | Rozentāls Valdis | V50 | Ziepniekkalns Rīga | ||
72. | Rozis Roberts | V50 | Rīga | ||
73. | Rusmanis Agris | V40 | Saldus | ||
74. | Sarma Ģirts | V40 | Valmiera Valmiera | ||
75. | Semenkovs Dzintars | V30 | BORN2WIN Liepāja | ||
76. | Skārda Dzintra | S30 | AIZKRAUKLE / VSK Noskrien Aizkraukle | ||
77. | Skudris Mārtiņš | V30 | Olaine | ||
78. | Sniegs Kaspars | V40 | FOLKMAŅI Jelgava | ||
79. | Strelkovs Vasilijs | V40 | Kauguri Team Jūrmala | ||
80. | Stumbris Mareks | V40 | Pelči | ||
81. | Suvorova Iveta | S40 | MARATONA KLUBS Rīga | ||
82. | Šale Ivita | S30 | SSK Bebra Skrīveri | ||
83. | Šimkovs Eduards | V30 | VIA-S Running Division Liepāja | ||
84. | Šķēle Sabīne | S30 | Brīvdienu atlēti Rīga | ||
85. | Šnipaitis Regimantas | V50 | Ukmerge | ||
86. | Šteinberga Beate | S30 | Talsi | ||
87. | Šulcs Didzis | V50 | Individuāli Rīga | ||
88. | Tīģere-Bernharde Madara | S30 | Sabile | ||
89. | Urnikyte Solveiga | S50 | Klaipėda | ||
90. | Vanags Vladislavs | V20 | Riga | ||
91. | Vasiļjevs Renārs | V20 | SK BULTA Jēkabpils | ||
92. | Vilkaste Daiga | S50 | ASK Patria Rīga | ||
93. | Višņevskis Māris | V50 | Riga | ||
94. | Zariņš Lotārs | V20 | Rīga | ||
95. | Zemīte Nikola | S20 | BRĪVDIENU ATLĒTI Rīga | ||
96. | Žuburs Dainis | V50 | MARATONA KLUBS Dunalka |
12,3km Skrējiens
Npk. | Uzvārds / Vārds | Grupa | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | Āboliņa Tatjana | SN40 | Maratona klubs Talsi | ||
2. | Āboliņš Guntars | VN50 | Maratona klubs Talsi | ||
3. | Āboliņš Markuss | VNJ | Maratona klubs Talsi | ||
4. | Āboliņš Mārtiņš | VNJ | Maratona klubs Talsi | ||
5. | Ābols Jānis | VN40 | MARATONA KLUBS Rīga | ||
6. | Aleksandrova Diana | SN40 | ADVSR Rīga | ||
7. | Anohins Aleksandrs | VN30 | Riga | ||
8. | Auza Matīss | VN30 | WURTH Jaunpils | ||
9. | Barkāne Baiba | SN20 | Rīga | ||
10. | Bērziņa Sabīne | SN30 | Rīga | ||
11. | Bescennaja Jeļena | SN60 | MARATONA KLUBS Rīga | ||
12. | Birze Artis | VN30 | Liepāja | ||
13. | Bočkovs Deniss | VN40 | Žolneroviča SK Salaspils | ||
14. | Brauns Oskars | VN40 | Jelgava | ||
15. | Burkovska Rūta | SN20 | ADVSR Rīga | ||
16. | Caics Artūrs | VN30 | --- Rīga | ||
17. | Čaiba Rihards | VN30 | Rīga | ||
18. | Demme-Vimba Dace | SN40 | Valmiera | ||
19. | Dobele Kristīne | SN30 | Marupe | ||
20. | Drāke Mārtiņš | VN30 | ASK Patria Rīga | ||
21. | Eglīts Ernests | VNJ | Babīte | ||
22. | Ernstsone Agnese | SN30 | MARATONA KLUBS Ventspils | ||
23. | Feldmane Paula | SN15 | Roja | ||
24. | Fjodorovs Artjoms | VN20 | Ogre | ||
25. | Fomčenkova Natālija | SN40 | ALOHA! Ogre | ||
26. | Galauliņš Didzis | VN40 | Es un es pats. Valmiera | ||
27. | Garančs Kristaps | VN15 | Siguldas Sporta skola Sigulda | ||
28. | Gieta Edīte | SN30 | Astarte-Nafta Jelgava | ||
29. | Glušenkovs Mārtiņš | VN30 | Rīga | ||
30. | Grinberga Diāna | SN30 | Talsi | ||
31. | Grīnberga Zinaida | SN60 | RVSK Rīga | ||
32. | Jakoviča Laura | SN30 | Ogre | ||
33. | Jāvalde Anna | SN30 | Rīga | ||
34. | Jogure Līva | SN30 | Rīga | ||
35. | Judko Zanna | SN50 | MARATONA KLUBS Ventspils | ||
36. | Juhno Baiba | SN30 | BORN2WIN Liepāja | ||
37. | Kairišs Jānis | VN40 | Astarte-Nafta Jelgava | ||
38. | Kangro Kalvis-Emīls | VN30 | Vijciems | ||
39. | Kokorēvičs Artūrs | VN30 | Individuāli Liepāja & Rīga | ||
40. | Korsukova Nataļja | SN30 | Rīga | ||
41. | Krastiņa Marina | SN40 | Maratona klubs Jaunolaine | ||
42. | Kronberga Ilze | SN40 | Tukums Tukums | ||
43. | Kuts Andrejs | VN30 | RĪGA | ||
44. | Kuzņecovs Aleksandrs | VN40 | MARATONA KLUBS Ventspils | ||
45. | Lagzdina Margita | SN50 | - Riga | ||
46. | Laizāne Annija | SN30 | Talsi | ||
47. | Legzdiņš Normunds | VN60 | Rīga | ||
48. | Leja Ilze | SN40 | Tukums | ||
49. | Lēmanis Klāvs | VN20 | Roja | ||
50. | Lībeka Ina | SN50 | Talsi | ||
51. | Liepiņa Ilze | SN40 | Swych Valmiera | ||
52. | Liepiņš Dainis | VN40 | SWYCH Valmiera | ||
53. | Lokmanis Arturs | VN40 | BORN2WIN Liepāja | ||
54. | Lūse Ināra | SN60 | Carnikavas Sporta centrs Carnikava | ||
55. | Malova Irina | SN30 | ADVSR Rīga | ||
56. | Martinone Zane | SN40 | El&Za Rīga | ||
57. | Maula Anna | SN40 | MARATONA KLUBS Ventspils | ||
58. | Mihelsons Kristaps | VN20 | Piltene | ||
59. | Morjakova Sanita | SN20 | Astarte-Nafta Tukums | ||
60. | Mostovojs Roberts | VN20 | ADVSR Rīga | ||
61. | Muceniece Linda | SN20 | Tukums | ||
62. | Muča Māris | VN50 | LBNB BERGEN | ||
63. | Mūrēna Rūta | SN40 | Nīca | ||
64. | Mūrēns Guntis | VN40 | Nīca | ||
65. | Neuss-Lucs Tomass | VN20 | Folkmaņi Jelgava | ||
66. | Ņikiforova Tamāra | SN30 | ADVSR Rīga | ||
67. | Ošiņa Anta | SN20 | Roja | ||
68. | Ozoliņš Ringolds | VN60 | MARATONA KLUBS Ventspils | ||
69. | Paņičevs Eduards | VN30 | Riga | ||
70. | Pedāne Jautrīte | SN30 | Run With Anita Jūrmala | ||
71. | Persidskis Andris | VNJ | MD Yacht solutions Ķekava | ||
72. | Podkalne Dace | SN40 | SUPERVAROŅI Rīga | ||
73. | Prelgauskis Agris | VN30 | MARATONA KLUBS Ventspils | ||
74. | Putrāle Irita | SN40 | Rīga | ||
75. | Ragovska Evita | SN20 | LDz Salaspils | ||
76. | Rove Zintis | VN30 | SEB Penkule | ||
77. | Rudzīte Inese | SN30 | Rīga-Cēsis | ||
78. | Rūmniece-Pakule Katrīna | SN20 | Rīga | ||
79. | Safutins Viktors | VN60 | Maratona klubs Riga | ||
80. | Saliņa Inese | SN30 | Madona | ||
81. | Samuševs Ruslans | VN40 | Rīga | ||
82. | Sandere Ketija | SN30 | Born2win Liepāja | ||
83. | Stupiņš Deivids | VN20 | Kuldīgas novada sporta skola Kuldīga | ||
84. | Sūna Kristaps | VN40 | Sk Katrīna/Kuldīga Alsunga | ||
85. | Sūnaitis Artūrs | VN30 | Es te tik tā Talsi | ||
86. | Šabāns Kaspars | VN50 | SK Katrīna Kuldīga | ||
87. | Šaldere Lāsma | SN40 | Roja | ||
88. | Šals Emīls | VN30 | Aizkraukle Skrīveri | ||
89. | Šteinberga Rūta | SN30 | Roja | ||
90. | Štelmahers Krišjānis | VN20 | Folkmaņi Jelgava | ||
91. | Tēra Gunta | SN30 | Rīga | ||
92. | Trocka Olga | SN40 | Olaine | ||
93. | Valerte Ilze | SN50 | MARATONA KLUBS Ventspils | ||
94. | Vaļkera Katerina | SN30 | ADVSR Rīga | ||
95. | Vimba Oskars | VN40 | Valmiera Valmiera | ||
96. | Vinakmens Agris | VN20 | Astarte-Nafta Tukums | ||
97. | Vītoliņš Arvis | VN40 | Vērgale Racing Team Vērgale | ||
98. | Zabeļina-Mežance Ludmila | SN30 | ADVSR Rīga | ||
99. | Ziediņa Ance | SN40 | Talsi | ||
100. | Zuters Valdis | VN30 | Augšciema kooperatīvs Ropaži |
3km skrējiens (sertificēta trase)
Npk. | Uzvārds / Vārds | Grupa | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | Ābols Jānis | VT40 | MARATONA KLUBS Rīga | ||
2. | Avdejevs Guntars | VT50 | gpspro Ogre | ||
3. | Bah Leila | ST15 | Stende | ||
4. | Balama Oksana | ST30 | Astarte-Nafta Jelgava | ||
5. | Balams Dominiks | VT10 | Astarte-Nafta Jelgava | ||
6. | Bērziņa Lienīte | ST30 | Stendes Saule Stende | ||
7. | Bērziņa Sabīne | STJ | Stendes Saule Stende | ||
8. | Bērziņa Samanta | ST15 | Stendes Saule Stende | ||
9. | Bulkina Marina | ST40 | Stendes saule Stende | ||
10. | Butnorjus Toms | VT20 | Saldus | ||
11. | Caics Jānis | VT60 | Rīga.LVVA.RSVK. Rīga | ||
12. | Češenoka Dace | ST40 | Talsi | ||
13. | Dāldere-Ozoliņa Antra | ST30 | MARATONA KLUBS Talsi | ||
14. | Danne Linda | ST30 | Talsi | ||
15. | Eglīts Patriks | VTJ | Babīte | ||
16. | Eriksone Laura | ST20 | BTA Rīga | ||
17. | Feifere Helēna | ST15 | Talsi | ||
18. | Goša Anna | ST15 | MARATONA KLUBS Tārgale | ||
19. | Goša Ilze | ST50 | MARATONA KLUBS Tārgale | ||
20. | Jespere Marta | ST30 | FOLKMAŅI Ozolnieki | ||
21. | Juhno Sergejs | VT40 | BORN2WIN Liepāja | ||
22. | Kairiša Evelīna | ST15 | Astarte-Nafta Jelgava | ||
23. | Kapustāns Jānis | VT50 | SK TĒRAUDS Rīga | ||
24. | Krjanins Aigars | VT30 | Jūrmala | ||
25. | Kronberga Kristīne | ST40 | Ventspils | ||
26. | Krūmiņa Rita | ST40 | Roja | ||
27. | Krūmiņš Anrijs | VT15 | Roja | ||
28. | Kudiņa Loreta | ST15 | Jūrmala | ||
29. | Kudrjašovs Aleksejs | VT50 | Rīga | ||
30. | Ķepals Daniels | VT10 | MARATONA KLUBS Aizpute | ||
31. | Lībis Ivo | VT20 | Piltene | ||
32. | Liepa Sidnijs | VT15 | Jūrmala | ||
33. | Loca Aija | ST40 | DR Daugavpils | ||
34. | Loca Sintija | ST20 | tipu-tapu Daugavpils | ||
35. | Locmele Karina | ST40 | Balozi | ||
36. | Locmels Imants | VT60 | Tētis ar meitām ROJA | ||
37. | Locs Linards | VT15 | Tipu-tapu Daugavpils | ||
38. | Ločmele Elīna | ST30 | Tētis ar meitām Roja | ||
39. | Ločmels Edijs | VT40 | Balozi | ||
40. | Lūsis Haralds | VT10 | Babīte | ||
41. | Ļisovskis Aleksandrs | VTJ | Ventspils džudo klubs Ventspils | ||
42. | Ļisovskis Sergejs | VT30 | Ventspils | ||
43. | Mauls Niks | VT10 | MARATONA KLUBS Ventspils | ||
44. | Mellenberga Rūta | ST15 | Talsi | ||
45. | Mičulis Pauls | VT10 | Jūrmala | ||
46. | Miroshin Nikita | VT10 | Salaspils | ||
47. | Miroshina Natalia | ST40 | Salaspils | ||
48. | Misiņa Veronika | ST20 | Katlakalns | ||
49. | Neija Gunta | ST30 | Pēdējās vietas pavēlnieki Rīga | ||
50. | Otto Anete | ST30 | Kuldīga | ||
51. | Ozoliņa Alita | ST50 | MARATONA KLUBS Talsi | ||
52. | Peļņika Anita | ST50 | Tipu-tapu Rīga | ||
53. | Popova Marija | STJ | MARATONA KLUBS Ventspils | ||
54. | Puncule Adriana | ST20 | Ogre | ||
55. | Pūpola Maija | ST50 | MARATONA KLUBS Aizpute | ||
56. | Rafelde Deizija | ST10 | Ventspils | ||
57. | Rafelde Inga | ST40 | Ventspils | ||
58. | Reinholds Vilnis | VT40 | Roja | ||
59. | Ronesala Krista | ST20 | BTA Rīga | ||
60. | Rovdanikaite Karina | ST15 | Kaunas | ||
61. | Rove Dzintars | VT60 | Penkule Penkule | ||
62. | Rove Mārīte | ST60 | Penkule Dobele | ||
63. | Rumjanceva Tatjana | ST40 | Skriesana Riga | ||
64. | Salatkovs Raiens | VTJ | gpspro Rīga | ||
65. | Samuševs Etjēns | VT10 | Rīga | ||
66. | Seržante Agate | ST20 | Folkmaņi Jelgava | ||
67. | Skudrīte Andželika | ST15 | Astarte-Nafta Jelgava | ||
68. | Sloka Baiba | ST50 | Rīga | ||
69. | Spade Sanija | ST15 | Rīga | ||
70. | Strēlniece Ance | ST30 | Tētis ar meitām Talsi | ||
71. | Strēlnieks Alekss | VT10 | Talsi | ||
72. | Strēlnieks Alens | VT10 | Talsi | ||
73. | Šteinerts Dāvis | VT60 | Rīga | ||
74. | Vārna Kristaps | VT20 | Folkmaņi Talsi | ||
75. | Vārna Mārtiņš | VT20 | FOLKMAŅI Talsi | ||
76. | Vārna Pēteris | VT15 | FOLKMAŅI Talsi | ||
77. | Vārslavāns Uģis | VT50 | Rīga | ||
78. | Zabrockis Konstantīns | VT40 | Katlakalns | ||
79. | Zanders Ģirts | VT40 | Roja | ||
80. | Zariņa Emīlija | ST10 | Rīga | ||
81. | Zariņa Helēna | ST10 | Rīga | ||
82. | Zariņš Pēteris | VT10 | Rīga | ||
83. | Zemīte Tatjana | ST40 | FOLKMAŅI Jelgava | ||
84. | Zuļķis Normunds | VT30 | Roja |
Nūjošana 12,3km
Npk. | Uzvārds / Vārds | Grupa | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | Barovska Gabriella | SNUJ | Rīga | ||
2. | Baturoviča Sanda | SNUJ | Rīga | ||
3. | Kraģe Inese | SNUJ | Rīga | ||
4. | Kronberga Kristīne | SNUJ | Ventspils | ||
5. | Lastovskis Romans | VNUJ | Rīga | ||
6. | Pērkone Laura | SNUJ | Nūjo ar vēju Liepāja | ||
7. | Rudaks Ilgonis | VNUJ | Pole Pole Rīga | ||
8. | Sakeris Rimantas | VNUJ | Victoria Gargždai | ||
9. | Salna Ilze | SNUJ | RIX Rīgas lidosta Ikšķile | ||
10. | Teteruka Ļubova | SNUJ | Ventspils | ||
11. | Teteruks Vitalijs | VNUJ | Maratona Klubs Ventspils | ||
12. | Zieberga Madara | SNUJ | Astarte-Nafta Jelgava | ||
13. | Žižina Natālija | SNUJ | ALOHA! OGRE | ||
14. | Žižina Vladislava | SNUJ | ALOHA! OGRE |
Bērnu skrējiens, 400m
Npk. | Uzvārds / Vārds | Grupa | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | Alekna Kajus | VB | Kaunas | ||
2. | Baha Leila | SB | Stendes saule Stende | ||
3. | Bernharde Emma-Anna | SB | Ropaži | ||
4. | Brālēna Amanda | SB | Valmiera | ||
5. | Danne Tailers | VB | Talsi | ||
6. | Grīnberga Karolīne | SB | Ādaži | ||
7. | Grinbergs Bruno | VB | Talsi | ||
8. | Kožemjakina Kira | SB | Salaspils | ||
9. | Kronberga Emīlija | SB | Tukums Tukums | ||
10. | Krūmiņš Jānis | VB | Roja | ||
11. | Ķepals Dilans | VB | MARATONA KLUBS Aizpute | ||
12. | Leivalds Tomass | VB | Rīga | ||
13. | Leja Beāte | SB | Tukums | ||
14. | Liepa Marlēna | SB | Jūrmala | ||
15. | Lūsis Gustavs | VB | Babīte | ||
16. | Mellenbergs Edvards | VB | Talsi | ||
17. | Muradimovs Ralfs | VB | Liepāja | ||
18. | Neijs Atvars | VB | Pēdējās vietas pavēlnieki Rīga | ||
19. | Neijs Ernests | VB | Pēdējās vietas pavēlnieki Rīga | ||
20. | Niedolis Tailers | VB | Talsi | ||
21. | Pētersons-Birzlejs Markuss | VB | Rīga | ||
22. | Skudra Arnolds | VB | Ventspils | ||
23. | Skudra Luīze | SB | Olaine | ||
24. | Virsnīte Rēzija | SB | Lielvārde | ||
25. | Virsnītis Haralds | VB | Lielvārde | ||
26. | Zuļķe Emīlija | SB | Rīga |