Smiltenes triatlons, LČ sprintā, LK | Saraksts
Bērnu Simboliskā distance
Npk. | Uzvārds / Vārds | Grupa | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | Cers Haralds | MB | Smiltene | ||
2. | Cers Kurts | MB | Smiltene | ||
3. | Dancis Džuliāns | MB | Rīga | ||
4. | Deņīsovs Mārtiņš | MB | Smiltene | ||
5. | Kalniņš Rūdolfs | MB | Smiltene | ||
6. | Keiša Ance-Lote | FB | Gulbene | ||
7. | Zandbergs-Jankovskis Georgs | MB | Transformeri Zaķumuiža |
50m+3km+600m
Npk. | Uzvārds / Vārds | Grupa | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | Belovs Matiass | M9 | Piramida Triathlon Club Jelgava | ||
2. | Dance Džozefīne | F9 | Tritans Triathlon Team Rīga | ||
3. | Matusevičs Stefans | M9 | Piramida Triathlon Club Jelgava | ||
4. | Mikhieiev Elefterios | M9. | Tritan Riga | ||
5. | Mikhieiev Filippid | M9 | Tritan Riga | ||
6. | Sajenko Veronika | F9 | Piramida Triathlon Club Jelgava | ||
7. | Ziedonis Tomass | M9 | Ikšķile |
100m+6km+1,2km
Npk. | Uzvārds / Vārds | Grupa | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | Barkevičs Damirs | M13 | DTC "Jaunība" Daugavpils | ||
2. | Gubina Ekaterina | F11 | Piramida Triathlon Club Jelgava | ||
3. | Kalviša Viktorija | F13 | SHARKY Jaunmārupe | ||
4. | Kolesniks Edvards | M11 | SHARKY Riga | ||
5. | Sajenko Poļina | F11 | Piramida Triathlon Club Jelgava | ||
6. | Strigo Maksims | M11 | DTC "Jaunība" Daugavpils | ||
7. | Vakuļiča Anastasija | F13 | SHARKY Rīga |
375m+10km+2.5km
Npk. | Uzvārds / Vārds | Grupa | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | Drāke Roberts | M60 | NBS ASK Rīga | ||
2. | Kolesniks Marks | M15 | SHARKY Riga | ||
3. | Kornets Valdis | M70 | CĒSIS CĒSIS | ||
4. | Markūns Adrians | M15 | SHARKY Nītaure | ||
5. | Pikšēns Everts | M15 | Piramida Triathlon Club Jelgava | ||
6. | Serovs Pēteris | M70 | Radi un draugi Cēsis | ||
7. | Sulaine Nadežda | F15 | DTC "Jaunība" Daugavpils |
750m+20km+5km
Npk. | Uzvārds / Vārds | Grupa | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | Akmeņkalns Edgars | M40 | Triatlona Akadēmija Mārupe | ||
2. | Bērziņš Jānis | M | Ādaži | ||
3. | Bogdanovs Juris | M40 | Triatlona akadēmija Rīga | ||
4. | Bulko Karolina | F17 | TRIATLONA AKADĒMIJA Dobele | ||
5. | Demko Aleksejs | M40 | LSC/tripower.lv Rīga | ||
6. | Dervans Vladislavs | M | TUSA TRI TEAM Riga | ||
7. | Donnelly Kieran | M50 | Limerick | ||
8. | Ērgle Diāna | F | Rīga | ||
9. | Gladijs Nikita | M | DTC "Jaunība" Daugavpils | ||
10. | Grasmanis Dzintars | M50 | - Rīga | ||
11. | Grencbergs Arvis | M | TRI KAN Rīga | ||
12. | Gustaityte Vilguste | F17 | Panevezio triathlon club/R.S.S.G Panevėžys | ||
13. | Jankovskis Toms | M | Rīga | ||
14. | Jefremkins Emīls | M19 | DTC "Jaunība" Daugavpils | ||
15. | Kalvāns Matīss | M | MK Rīga | ||
16. | Karklins Jevgenijs | M | Bukulti | ||
17. | Kārklis Ēriks | M40 | Tri Q Lielvārde | ||
18. | Katlapa Linda | F40 | Baltijas Triatlona Klubs Sigulda | ||
19. | Kņaževs Valerijs | M40 | DTC Jaunība Daugavpils | ||
20. | Kuzmenko Vladimirs | M50 | Piramida Triathlon Club Jelgava | ||
21. | Ķeņģis Olafs | M50 | Ventspils Triatlona Klubs Ventspils | ||
22. | Laats Mart | M60. | Pärnu | ||
23. | Liepa Māris | M50 | TRI KAN Kalngale | ||
24. | Ločmelis Aigars | M40 | Valmiera | ||
25. | Makarovs Žans | M | DTC Jaunība Daugavpils | ||
26. | Maskava-Pudāne Kristiāna | F | TRI KAN Rīga | ||
27. | Paeglis Dāvis | M | Baltijas triatlobs klubs Sigulda | ||
28. | Pauniņa Ieva | F | Piramida Triathlon club Jūrmala | ||
29. | Pētersons Mārcis | M40 | Tri Q Rīga | ||
30. | Pikšēns Toms | M50 | Piramida Triathlon Club Jelgava | ||
31. | Ponomarenko Andris | M | Rīga | ||
32. | Radčenko Ģirts | M | Vecbebri | ||
33. | Serovs Aleksandrs | M40 | Rīga | ||
34. | Siiksne Anita | F | Mako Tri Club Dublin | ||
35. | Siminaitis Dāvis | M40 | Sports ikvienam Cēsis | ||
36. | Skujenieks Mārtiņš | M | Ozons Salaspils | ||
37. | Svārups Raivis | M50 | Triatlona akadēmija Rīga | ||
38. | Ščetiņins Jurijs | M60. | Piramida Triathlon Club Salaspils | ||
39. | Terasvili Lela | F50 | Tritans triatlon team Riga | ||
40. | Titova Jeļena | F | Rīga | ||
41. | Uzols Aivars | M60. | DTC Jaunība Daugavpils | ||
42. | Vakuļičs Daniils | M17 | SHARKY Rīga | ||
43. | Veģeris Francis-Daniels | M | Baltijas Triatlona Klubs Sigulda | ||
44. | Veģeris Maksis-Maksimilians | M | Baltijas Triatlona Klubs Sigulda | ||
45. | Verbickis Didzis | M | Valmieras boksa klubs Valmiera | ||
46. | Vīksne Gustavs | M17 | Piramida Triathlon Club Jelgava | ||
47. | Zabolotskis Dmitrijs | M40 | Jūrmala | ||
48. | Zustrups Rolands | M | Trirunpro Jelgava | ||
49. | Žigarkovs Sebastians | M17 | DTC Jaunība Daugavpils | ||
50. | Žigarkovs Viktors | M40 | DTC Jaunība Daugavpils | ||
51. | Žunda Vjačeslavs | M40 | Piramida tri club Riga |
250m+10km+2.5km
Npk. | Uzvārds / Vārds | Grupa | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | Beļikovs Aleks | MO | Rīga | ||
2. | Berklavs Kārlis | MO | Saulkrasti | ||
3. | Danefelds Edgars | MO | Triatlona un peldēšanas klubs TRI KAN Ādaži | ||
4. | Dortāns Kristaps | MO | Rīga | ||
5. | Dortans Ritvars | MO | Riga | ||
6. | Kalme Viesturs | MO | Keep calm Carnikava | ||
7. | Kazaine Iveta | FO | Smiltene Smiltene | ||
8. | Kronbergs Arturs | MO | Carnikava | ||
9. | Kronbergs Vairis | MO | BALTIJAS TRIATLONA KLUBS Sigulda | ||
10. | Lācis Jānis | MO | Pērnavas skrējēju entuziastu klubs Rīga | ||
11. | Leontjevs Andrejs | MO | - Sigulda | ||
12. | Mežulis Jānis | MO | Laukumi.lv Riga | ||
13. | Mucenieks Dāvids | MO | Cēsis | ||
14. | Paeglis Rainers | MO | Baltijas Triatlona klubs Sigulda | ||
15. | Pokšāns Ilmārs | MO | Pērnavas skrējēju entuziastu klubs Lielvārde | ||
16. | Pokšāns Ilmārs | MO | Pērnavas skrējēju entuziastu klubs Lielvārde | ||
17. | Smilga Rūdolfs | MO | Ķekava | ||
18. | Tarasovs Toms | MO | Ogres novads | ||
19. | Velps Uldis | MO | VSK Noskrien Smiltene |
Kopā pieteikušies: 98
Tautas Stafete, 250m+10km+2.5km, jebkurš dzimums, vismaz 1 sieviete
Npk. | Komanda | Pilsēta | Uzvārds Vārds | |
---|---|---|---|---|
1 | 30draugi.lv | 1. Reinis Tīrums 2. Linda Tīruma 3. Ramona Tīruma | ||
Kopā komandas: 1 |