Kuldīgas 19. pusmaratons | Saraksts
Pusmaratons, 21,0975km
Npk. | Uzvārds / Vārds | Grupa | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | Ābols Jānis | V40 | MARATONA KLUBS Madona - Rīga | ||
2. | Actiņa Elīza | S | Dzegužkalna alpīnisti Rīga | ||
3. | Actiņš Jānis | V50 | Dzegužkalna alpīnisti Rīga | ||
4. | Alksne Sintija | S | LSC Cēsis | ||
5. | Andersons Daumants | V | Brocēni | ||
6. | Apermane Līva | S | Roikijs Rīga | ||
7. | Audere Silva | S | Priekuļi | ||
8. | Austrums Raitis | V | Rīga | ||
9. | Auziņš Kārlis | V | Gada dindālis 2025 Riga | ||
10. | Auziņš Mārtiņš | V40 | TT Rīga | ||
11. | Babicevs Dmitrijs | V | LIepaja | ||
12. | Balmaka Baiba | S | Rīga | ||
13. | Balmaks Reinis | V | Rīga | ||
14. | Belousovs Vadims | V | Rīga | ||
15. | Bernāne Natālija | S | Rēzeknes novads | ||
16. | Bērziņš Juris | V | stiprie Aizpute | ||
17. | Boriss Kaspars | V40 | Happy_To_Move Jūrmala | ||
18. | Ceriņa Zane | S | Liepāja | ||
19. | Dāvids Emīls | V | CARNIKAVA | ||
20. | Demeško Andrejs | V40 | Fiksi-Ki Rīga | ||
21. | Dervinika Sandra | S | Rēzekne | ||
22. | Diabate Sintija | S | LSC Rīga | ||
23. | Dūda Sandis-Linards | V | Jelgava | ||
24. | Dūka Jānis | V | purenn.com Cēsis | ||
25. | Eisāns Valdis | V | Lielvārde | ||
26. | Freibergs Andis | V | Ikšķile | ||
27. | Frišenbrūdere Baiba | S40 | Lielais Ciems Tukums | ||
28. | Galbāliņš Uldis | V | Suiti Alsunga | ||
29. | Hansons Arnis | V | Rīga | ||
30. | Ieleja Agra | S50 | Āgenskalna zaķi Rīga | ||
31. | Ielejs Kārlis | V50 | Āgenskalna zaķi Rīga | ||
32. | Ivaško Ieva | S | Riga Trail runners Ventspils | ||
33. | Januševskis Jēkabs | V40 | Rīga | ||
34. | Jirgensons Raitis | V | Noskrien Cēsis Cēsis | ||
35. | Judkins Aleksandrs | V | Riga | ||
36. | Junda Edvard | V50 | Sky10 Vilnius | ||
37. | Keišs Sandris | V40 | NAMEIZ Rīga | ||
38. | Kirilova Viviana | S40 | Swiss`Ovit Rīga | ||
39. | Klints Edgars | V50 | MK TRADENAVA Rīga | ||
40. | Kovaļevs Raimonds | V40 | Supervaroņi Ogre | ||
41. | Kovaļevskis Deniss | V40 | Triatlona Akadēmija Valmiera | ||
42. | Krasovskis Guntars | V50 | Rīga | ||
43. | Krēķis Jānis | V | Baldone | ||
44. | Kūkajs Armands | V | Pillar Rīga | ||
45. | Kūlainis Daniels | V | 1865 Liepāja | ||
46. | Lasmane Anna | S | Rīga | ||
47. | Lauris Jānis | V40 | Kuldīga | ||
48. | Lazdiņš Mārcis | V | Rīga | ||
49. | Liepiņš Dāvis | V | Silver Engine Rīga | ||
50. | Limanāns Dainis | V40 | RIEKSTI Biksti | ||
51. | Līvzemnieks Aigars | V | Liepāja | ||
52. | Logins Guntars | V | Alpha Partners - Pārdošanas apmācības Balvi | ||
53. | Mackeviča Katrīna | S | Brīvdienu Atlēti Riga | ||
54. | Mackēvičs Mārtiņš | V | Innorental Rīga | ||
55. | Majore-Stonane Nellija | S | Carnikava | ||
56. | Malančuka Zanda | S | FOLKMAŅI Jūrmala | ||
57. | Maļinausks Spodris | V40 | ASK Patria Rīga | ||
58. | Melnis Andris | V | AS Olpha Olaine | ||
59. | Mickus Jurģis | V | MFDH Aizpute | ||
60. | Morins Arsens | V40 | Riga | ||
61. | Ozoliņa Elīna | S | - Rīga | ||
62. | Petersone Samanta | S | Alsunga | ||
63. | Pētersons Edgars | V | Run With Anita Rīga | ||
64. | Pirtnieks Brets | V40 | Riga | ||
65. | Platā Sandra | S50 | Jelgava | ||
66. | Pranckūnas Petras | V50 | Na, pagauk! Vilnius | ||
67. | Prikulis Denis | V | Žolneroviča SK Sigulda | ||
68. | Prokopena Katerina | S | ALOHA! Ogre | ||
69. | Radsone Kira | S | Triatlona Akadēmija Riga | ||
70. | Rusmanis Agris | V40 | Saldus | ||
71. | Salms Raitis | V40 | Bez komandas Rennes | ||
72. | Sankauskas Dovydas | V40 | Ilginuotoliai.lt Vilnius | ||
73. | Sebris-Baltiņš Alfrēds | V | BB Jelgava | ||
74. | Skabeikis Saulis | V40 | Mārupe Mārupe | ||
75. | Skore Ģirts | V40 | Kuldīga | ||
76. | Sniegs Kaspars | V40 | FOLKMAŅI Jelgava | ||
77. | Spaliņa Laila | S40 | Rīga | ||
78. | Stepiņa-Gauja Diāna | S40 | Langstiņi | ||
79. | Stivrinieks Kristaps | V | EkoTīrīŝana.lv / ReBalt.lv Engure | ||
80. | Strazdiņš Ainis | V40 | Lieliskais piecinieks Dobele | ||
81. | Strušels Mārtiņš | V | DIEZVAI NOSKRIESIM Jēkabpils | ||
82. | Suborins Viktors | V60 | Maratona klubs Riga | ||
83. | Sukaruks Jānis | V40 | FOLKMAŅI Priekuļi | ||
84. | Šarapovs Andris | V | Rīga | ||
85. | Šimkovs Eduards | V | VIA-S Running Division Liepāja | ||
86. | Šķēle Sabīne | S | Brīvdienu atlēti Rīga | ||
87. | Šnipaitis Regimantas | V50 | Ukmerge | ||
88. | Špūle Dana | S40 | Braslava | ||
89. | Šutovs Artjoms | V | Rīga | ||
90. | Veits Nauris | V40 | Durbes Karaliste | ||
91. | Vilkaste Daiga | S50 | ASK Patria Rīga | ||
92. | Vilks Ints | V40 | Rīga | ||
93. | Volners Andris | V40 | Rīga | ||
94. | Zālītis Henrijs | V | "DIEZVAI NOSKRIESIM" Rīga | ||
95. | Zars Reinis | V | 1865 Rīga | ||
96. | Zeberliņš Edgars | V50 | Kuldīga | ||
97. | Zemīte Nikola | S | BRĪVDIENU ATLĒTI Rīga | ||
98. | Zimackis Viesturs | V | Rīga | ||
99. | Zvaigzne Jēkabs | V | Rīga | ||
100. | Zvaigzne Kristīne | S | Riga | ||
101. | Žižin Marks | V | ALOHA! OGRE |
10km skrējiens
Npk. | Uzvārds / Vārds | Grupa | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | Anaņičs Maikls-Niks | VNJ. | Tukums | ||
2. | Bahce Mert | VN20 | Riga | ||
3. | Belerts Edgars | VN40 | Dreiliņi | ||
4. | Birzniece Kate | SNJ. | Kuldīga | ||
5. | Birznieks Jānis | VN40 | Rīga | ||
6. | Borisovs Ivars | VN40 | FOLKMANI Jelgava | ||
7. | Brante Gita | SN40 | MRC Saldus | ||
8. | Brants Didzis | VN50 | MRC Brocēni | ||
9. | Bruzgule Vija | SN20 | Rīga | ||
10. | Bubenkova Oļesja | SN30 | ALOHA! OGRE | ||
11. | Čaikovskis Juris | VN20 | Tukums | ||
12. | Dārzniece Modesta | SN20 | Kuldīga | ||
13. | Dazarts Andris | VN60 | Kuldīga | ||
14. | Derbitskaia Kseniia | SN30 | Carnikava | ||
15. | Dobele Kristīne | SN30 | Mārupe | ||
16. | Eižvertiņa Diāna | SN30 | Rīga | ||
17. | Fecers Andris-Edgars | VN20 | Tupeļdīzelis Jūrmala | ||
18. | Feldmane Paula | SNJ. | Roja | ||
19. | Gagaine Beāte | SN30 | Liepāja | ||
20. | Gasjūns Armīns | VN40 | FOLKMAŅI Jelgava | ||
21. | Goša Evita | SN40 | Rīga | ||
22. | Griķītis Normunds | VN40 | Liepāja | ||
23. | Igors Pisarevs | VN40 | AS Olpha Olaine | ||
24. | Jankavs Pauls | VN30 | Liepāja | ||
25. | Jansone Aleksandra | SN20 | Mārupe | ||
26. | Jermacāne Ilona | SN40 | Auri | ||
27. | Kārkliņa Santa | SN30 | Rīga | ||
28. | Karlsone Evija | SN40 | Liepāja | ||
29. | Katinaite Ausra | SN20 | Kaunas | ||
30. | Khusid Kyryl | VN20 | - Kyiv | ||
31. | Konavko Dmitrijs | VN30 | FOLKMAŅI Jelgavas novads, Vircava | ||
32. | Kopmanis Jānis | VN60 | Maratona klubs Rīga | ||
33. | Krūmiņš Kārlis | VNJ | Rīga | ||
34. | Ķīvītis Edgars | VN30 | Kuldīga | ||
35. | Laurinaitienė Rūta | SN30 | OK Versme Plungė | ||
36. | Laurinaitis Raimondas | VN40 | OK Versme Plunge | ||
37. | Legzdiņš Normunds | VN60 | Rīga | ||
38. | Lulle Roberts | VN50 | Ogre OK Ogre | ||
39. | Maslobojevs Sergejs | VN30 | KengaRunners Rīga | ||
40. | Mickus Santa | SN30 | MFDH Aizpute | ||
41. | Mielavs Edgars | VN20 | Pazust Priedēs Bernāti | ||
42. | Mikāns Arnolds | VN30 | RĪGA | ||
43. | Minalko Sergejs | VN30 | Ventspils | ||
44. | Moisejeva Inga | SN40 | Rīga | ||
45. | Muceniece Linda | SN20 | Tukums | ||
46. | Mūrēna Rūta | SN40 | Nīca | ||
47. | Mūrēns Guntis | VN40 | Nīca | ||
48. | Naumočkins Svens | VN20 | Tiidrek Nurme Team Estonia Liepāja | ||
49. | Okate Kristīne | SN30 | Brocēni | ||
50. | Otto Rihards | VN30 | Mārupe / Kuldiga | ||
51. | Pavlovskis Aldis | VN40 | Kuldīga | ||
52. | Plūme Didzis | VN30 | Smecernieks Liepaja | ||
53. | Romanova Valentīna | SN30 | Riga Trail Runners/ Supervaroņu treniņi Rīga | ||
54. | Rozenberga Sintija | SNJ. | FOLKMAŅI Eleja | ||
55. | Rozenbergs-Dārznieks Juris | VN40 | Kuldīga | ||
56. | Ručevskis-Rucevics Jānis | VN30 | saldus saldus | ||
57. | Samcovs Agris | VN40 | KengaRunners Riga | ||
58. | Sandere Ketija | SN30 | Born2win Liepāja | ||
59. | Savoņi Gabriela-Karolina | SNJ. | FOLKMAŅI Brocēni | ||
60. | Sedlovska Julija | SN30 | Jurmala | ||
61. | Siecenieks Uldis | VN40 | Mēs ar Diānu Salaspils | ||
62. | Slaide Ilze | SN40 | Rīga | ||
63. | Smirnova Aiga | SN40 | Pūre | ||
64. | Spaliņa Dace | SN30 | Rīga | ||
65. | Stolniece-Permaņicka Diāna | SN40 | FOLKMAŅI Salaspils | ||
66. | Stonka Jānis | VN40 | Ādaži | ||
67. | Šals Emīls | VN30 | Aizkraukle Skrīveri | ||
68. | Šteina Zane | SN20 | . Kuldīga | ||
69. | Šustikova Melita | SN50 | RĪGA | ||
70. | Trofimovs Sergejs | VN30 | ALOHA! OGRE | ||
71. | Vačiļa Kevins | VNJ. | Sia Korp Kuldīga | ||
72. | Vārna Kristaps | VN20 | FOLKMAŅI Talsi | ||
73. | Veisberga Vineta | SN50 | Saldus boksa klubs Saldus | ||
74. | Veita Anda | SN30 | Durbes Karaliste | ||
75. | Vērdiņa Gerda | SNJ. | Liepāja | ||
76. | Viekale-Gasjūne Sandra | SN40 | FOLKMAŅI Jelgava | ||
77. | Vīksne Dace | SN40 | VSK noskrien Liepāja | ||
78. | Viļums Māris | VN30 | Groningena | ||
79. | Vinķelis Māris | VN40 | Jūrmala | ||
80. | Vītoliņš Arvis | VN30 | Vērgale Racing Team Vērgale | ||
81. | Volkova Kristīne | SN40 | Riga | ||
82. | Žabinskis Romāns | VN20 | MFDH Ventspils | ||
83. | Ždanovs Deniss | VN20 | Rīga | ||
84. | Žigis Edgar | VN30 | Vilnius |
5km skrējiens
Npk. | Uzvārds / Vārds | Grupa | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | Ābols Jānis | VT | MARATONA KLUBS Madona - Rīga | ||
2. | Anaņičs Hugo | VTB | Tukums | ||
3. | Andersone Jugita | ST | Kuldīga | ||
4. | Andersons Gabriels | VTB | Alsunga | ||
5. | Arpa Olga | ST | Rīga | ||
6. | Avdejevs Guntars | VT | Svansport Ogre | ||
7. | Bačinska Agnese | ST | Gulbene | ||
8. | Baha Leila | STB | Stendes saule Stende | ||
9. | Barkovska Laura | STA | Limbaži | ||
10. | Barkovskis Artūrs-Jānis | VTB | Limbaži | ||
11. | Belerte Viktorija | ST | Dreiliņi | ||
12. | Bērziņa Frederika | ST | Rīga | ||
13. | Bērziņa Lienīte | ST | Stendes Saule Stende | ||
14. | Bērziņa Sabīne | STB | Stendes Saule Stende | ||
15. | Bērziņa Sabīne | STB | Stendes saule Stende | ||
16. | Bērziņa Samanta | STB | Stendes Saule Stende | ||
17. | Bidiņa Agija-Dace | ST | Mārupe | ||
18. | Birģelis Arnis | VT | Jūrmala | ||
19. | Birzniece Aija | ST | Rīga | ||
20. | Bogdanovs Aigars | VT | Rīga | ||
21. | Bottere Vineta | ST | Stendes saule Ventspils | ||
22. | Botters Mattis | VTA | Stendes saule Ventspils | ||
23. | Brics Kristaps | VT | SK BULTA / Baltais Rīga | ||
24. | Brikmane Nikola | STB | FOLKMAŅI Jelgava | ||
25. | Bruzgule Daiga | ST | RĪGA | ||
26. | Bulkina Marina | ST | Stendes saule Stende | ||
27. | Bumbērs Ričards | VTA | FOLKMAŅI Jelgava | ||
28. | Čegauska Kristīne | ST | - Grobiņa | ||
29. | Češenoka Dace | ST | Talsi | ||
30. | Danilovs Romans | VT | Riga | ||
31. | Deiders Toms-Roberts | VTB | Liepāja | ||
32. | Demeško Andrejs | VT | Fiksi-Ki Rīga | ||
33. | Demeško Jekaterina | ST | Fiksi-Ki Rīga | ||
34. | Dmytrenko Arsienii | VT | Rīga | ||
35. | Dubrovs Arturs | VT | Jūrmala | ||
36. | Dumbrovska Antra | ST | TUKUMS | ||
37. | Ešenberga Marika | ST | Kaijas Jūrmala | ||
38. | Ešenbergs Ventis | VT | Kaijas Jūrmala | ||
39. | Grīniņa Aija | ST | . Kuldīga | ||
40. | Jākobsone Līga | ST | Rīga | ||
41. | Jespere Marta | ST | FOLKMAŅI Ozolnieki | ||
42. | Kalna Madara | STB | Kuldīga | ||
43. | Kalniņa Erita | ST | SK Ozolnieki B Jelgava | ||
44. | Kārkle Sabīne | ST | Talsi | ||
45. | Kārkliņa Simona | ST | Biedrība Liesma Saldus | ||
46. | Kazaka Dagnija | STA | MFDH Ventspils | ||
47. | Kazakevičs Daniels | VTA | FOLKMAŅI Dagda | ||
48. | Kolotilins Daniils | VTB | MARATONA KLUBS Ventspils | ||
49. | Korneliuss Gustavs | VTB | Rīga | ||
50. | Košeļevs Elans | VTA | MFDH Ventspils | ||
51. | Krastiņa Lāsma | ST | Bauska | ||
52. | Krastiņš Gustavs | VTB | Bauska | ||
53. | Krastiņš Māris | VT | Bauska | ||
54. | Krjanins Aigars | VT | Jūrmala | ||
55. | Krūmiņš Francis | VTB | Rīga | ||
56. | Kudiņa Loreta | STA | Jūrmala | ||
57. | Kvilis Jānis | VT | Rīga | ||
58. | Laviņa Linda | ST | Rīga | ||
59. | Lazdiņa-Gudeļonoka Sandra | ST | Rīga | ||
60. | Lejēja Lauma | ST | Ozolnieki | ||
61. | Logina Santa | ST | Alpha Partners - Pārdošanas apmācības Rūjiena | ||
62. | Lorence Santa | ST | Ozolnieki Jelgava | ||
63. | Lulle Elita | ST | Ogre | ||
64. | Ļaudams Guntars | VT | Aizpute | ||
65. | Mauriņa Iveta | ST | Sigulda | ||
66. | Medniece Sanda | ST | Kuldīga | ||
67. | Meļņikova Annija | STB | Liesma Saldus | ||
68. | Meļņikova Sendija | STB | Saldus Sporta skola Saldus | ||
69. | Mertens Rolands | VT | Bauska | ||
70. | Minčionoks Māris | VT | Liepāja | ||
71. | Mishan Gurpreet-Singh | VT | Rīga | ||
72. | Naglis Ainārs | VT | Rīga | ||
73. | Ola Raimonds | VT | qq Rīga | ||
74. | Ozola Lana | STA | Jelgava | ||
75. | Paškeviča Enija | STB | Bauska | ||
76. | Pavlova Aleksandra | STB | Liepāja | ||
77. | Pavlova Irīna | STA | Liepāja | ||
78. | Pavlovska Līga | ST | Kuldīga | ||
79. | Pavlovska Madara | STA | Kuldīga | ||
80. | Pavlovska Marta | STB | Kuldīga | ||
81. | Peholte Inita | ST | Liesma Saldus | ||
82. | Peliha Marina | ST | Rīga | ||
83. | Pētersone Aiva | ST | Kuldīga | ||
84. | Pētersone Simona | ST | Innorental Rīga | ||
85. | Poņemecka Diāna | ST | Liepāja | ||
86. | Poņemeckis Uldis | VT | Liepāja | ||
87. | Puķīte Līva | ST | Rīga | ||
88. | Rasmane Džesika | VT | Vīrs Priedaine | ||
89. | Ribnere Kristīne | ST | Jēkabpils | ||
90. | Rimšāne Ingrīda | ST | Rīga | ||
91. | Rozenberga Sintija | STA | FOLKMAŅI Jelgava | ||
92. | Rozītis Inguss | VT | Kuldīga | ||
93. | Rožkalne Anete-Dārta | ST | Rīga | ||
94. | Rungevica Nellija | STA | Ventava | ||
95. | Rungevica Ņina | ST | Ventava | ||
96. | Rungevics Olafs | VTB | Ventava | ||
97. | Savoņi Gabriela-Karolina | STA | FOLKMAŅI Brocēni | ||
98. | Savoņi Nikola-Patrīcija | STB | FOLKMAŅI Brocēni | ||
99. | Seņins Artjoms | VT | SK Mitauer Jelgava | ||
100. | Serpāns Roberts | VTB | KNSS Kuldīga | ||
101. | Skrinda Raivis | VT | FOLKMAŅI Jelgava | ||
102. | Slaide Ralfs | VTB | Rīga | ||
103. | Sullivan Rob | VT | Manchester | ||
104. | Svēte Kristaps | VT | Kuldīga | ||
105. | Šarka Santa | ST | Bauska | ||
106. | Šķēle Eva | ST | SAIETA 2 MADONA | ||
107. | Šulcs Armands | VT | Zinzino Liepāja | ||
108. | Tihonovičs Vladislavs | VT | Ādaži | ||
109. | Vanags Miks | VT | VANAGI Grobiņa | ||
110. | Vanags Valters | VTB | Kuldīga | ||
111. | Vārna Mārtiņš | VT | Folkmaņi Talsi | ||
112. | Vārna Pēteris | VTA | FOLKMAŅI Talsi | ||
113. | Veits Henrijs-Rolands | VTB | Durbes Karaliste | ||
114. | Vicinska Daina | ST | Liepāja | ||
115. | Viekale-Gasjūne Elīza | ST | FOLKMAŅI Jelgava | ||
116. | Viekals-Gasjūns Toms | VTB | FOLKMAŅI Jelgava | ||
117. | Vilisovs Aleksejs | VT | Ventspils | ||
118. | Vilks Ints | VT | Rīga | ||
119. | Viluma Laura | ST | Groningena | ||
120. | Viļisova Sofija | ST | Ventspils | ||
121. | Viļisova Sofija | ST | Rīga | ||
122. | Volnere Viktorija | STB | Rīga | ||
123. | Zariņa Kate | ST | Rīga | ||
124. | Zavicka Vita | ST | Jelgava | ||
125. | Zemīte Tatjana | ST | FOLKMAŅi Jelgava | ||
126. | Zīberga Lineta | ST | Kuldīga | ||
127. | Zīberga Madara | STB | Kuldīga | ||
128. | Zīverts Kristiāns | VT | FOLKMAŅI Jelgava | ||
129. | Zvidriņa Nikola | STB | Kuldīga | ||
130. | Žabinska Liene | ST | MFDH Ventspils | ||
131. | Žabinskis Ronalds | VT | MFDH Ventspils | ||
132. | Žižina Natālija | ST | ALOHA! OGRE | ||
133. | Žižina Vladislava | STB | ALOHA! OGRE |
Stiga RM bērnu skrējiens
Npk. | Uzvārds / Vārds | Grupa | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | Anaņiča Alise | SB2 | Tukums | ||
2. | Andrianovs Gabriels | VB3 | Ventspils | ||
3. | Avdjukevičs Niks | VB3 | KNSS Kuldīga | ||
4. | Babiceva Arina | SB1 | Liepaja | ||
5. | Babiceva Ksenija | SB3 | Liepaja | ||
6. | Baha Leila | SB1 | Stendes saule Stende | ||
7. | Baiks Adrians | VB2 | Kuldīga | ||
8. | Baltaiskalns Kurts | VB2 | Kuldīga | ||
9. | Barkovskis Artūrs-Jānis | VB4 | Limbaži | ||
10. | Bērziņa Sabīne | SB3 | Stendes Saule Stende | ||
11. | Deidere Rūta-Terēze | SB4 | Liepāja | ||
12. | Dukse Undīne | SB4 | Skriešanas skola Piņķi | ||
13. | Duksis Kurts | VB3 | Skriešanas skola Piņķi | ||
14. | Ernstsone Anna | SB3 | Kuldīga | ||
15. | Grīnberga Karolīne | SB2 | Ādaži | ||
16. | Grīniņš Alberts | VB2 | KNSS Kuldīga | ||
17. | Grīniņš Jēkabs | VB3 | KNSS Kuldīga | ||
18. | Gužīte Darja | SB2 | Liepāja | ||
19. | Jonase Ieva | SB3 | Liepāja | ||
20. | Jūrmale Sāra-Magdalēna | SB3 | Kuldīga | ||
21. | Jūrmalis Adrians-Duraisami | VB3 | Kuldīga | ||
22. | Kaire Eva-Annika | SB3 | FK Kurši Liepāja | ||
23. | Kalmane Karlīna | SB1 | Kuldīga | ||
24. | Kalmanis Kārlis | VB2 | Kuldīga | ||
25. | Kalmanis Klāvs | VB1 | Kuldīga | ||
26. | Kalns Didzis | VB3 | Kuldīga | ||
27. | Kārkls Arvis | VB2 | Talsi | ||
28. | Koverzņeva Gabriela | SB3 | STIGA RM Kuldīga | ||
29. | Koverzņevs Gatis | VB2 | STIGA RM Kuldīga | ||
30. | Krastiņš Emīls | VB3 | Bauska | ||
31. | Kreidere Elza | SB1 | Pikucīni Salaspils | ||
32. | Krītiņš Markuss | VB4 | Talsi | ||
33. | Laurinaitis Aretas | VB1 | OK Versme Plunge | ||
34. | Laurinaitis Arijus | VB3 | OK Versme Plunge | ||
35. | Legzdiņš Mariuss | VB3 | bērnu skrējiens Kuldīgas Novads | ||
36. | Leimane Monta | SB3 | Kuldīgas novads | ||
37. | Liekmanis Mārcis | VB3 | KNSS Kuldīga | ||
38. | Liepiņa Nīna | SB3 | Silver Engine Rīga | ||
39. | Liepiņa Ulla | SB2 | Silver Engine Rīga | ||
40. | Ļaudama Evelīna | SB3 | Liepāja | ||
41. | Ļaudama Viktorija | SB4 | Liepāja | ||
42. | Ļaudams Ričards | VB1 | Liepāja | ||
43. | Mertens Rodrigo | VB2 | Bauska | ||
44. | Mickus Viktorija | SB1 | MFDH Aizpute | ||
45. | Mihailova Emīlija | SB1 | Saldus | ||
46. | Mironova Anastasija | VB2 | Salaspils | ||
47. | Mironovs Aleksejs | VB4 | Salaspils | ||
48. | Otto Olivers | VB2 | Mārupe / Kuldīga | ||
49. | Ozola Elizabete | SB4 | Ozoli-Liepāja Liepaja | ||
50. | Paškevics Egīls | VB2 | Bauska | ||
51. | Paškeviča Estere | SB3 | Bauska | ||
52. | Paškevičs Endijs | VB1 | Bauska | ||
53. | Perševica Rēzija | SB2 | Kuldīga | ||
54. | Pētersone Elza | SB3 | Kuldīga | ||
55. | Pētersone Marija | SB2 | Kuldīga | ||
56. | Pētersons Olivers | VB2 | Kuldīga | ||
57. | Pētersons Valters | VB1 | Kuldīga | ||
58. | Pirtniece Marta | SB2 | Kuldīga | ||
59. | Plaude Terēze | SB2 | Kuldīga | ||
60. | Plaudis Rihards | VB1 | Kuldīga | ||
61. | Pogrebnija Alise | SB3 | Kuldīga | ||
62. | Pogrebnijs Markuss | VB1 | Kuldīga | ||
63. | Ponomarenko Emilija | SB3 | Ādaži | ||
64. | Rungevica Odrija | SB2 | Ventava | ||
65. | Seņins Adrians | VB2 | SK Mitauer Jelgava | ||
66. | Sergeja Madara | SB3 | GirlPowerTeika Rīga | ||
67. | Serpāne Ramona | SB3 | KNSS Kuldīga | ||
68. | Sinepe Paula | SB2 | Ventspils | ||
69. | Sineps Artūrs | VB4 | Ventspils | ||
70. | Slaide Hūberts | VB3 | Rīga | ||
71. | Spila Evelīna | SB3 | KNSS Kuldīga | ||
72. | Sproģis Pauls | VB2 | . Kuldīga | ||
73. | Stolbovs Krišs | VB2 | Renda | ||
74. | Šiškunovs Demīds | VB2 | Salaspils | ||
75. | Šķēle Īrisa | SB2 | SAIETA 2 Madona | ||
76. | Šveicere Emīlija | SB2 | Kuldīga | ||
77. | Šveicere Paula | SB3 | Kuldīga | ||
78. | Tāramē Leonards | VB1 | Skrunda | ||
79. | Tāramē Liliana | SB1 | Skrunda | ||
80. | Tidmane Darta | SB2 | Kuldiga | ||
81. | Triblis Edvards | VB2 | Kuldīga | ||
82. | Vačiļa Karims | VB1 | Sia Korp Kuldīga | ||
83. | Vačiļa Kirils | VB3 | Sia Korp Kuldīga | ||
84. | Valkovska Elizabete | SB2 | Kuldīga | ||
85. | Vanaga Dārta | SB4 | VANAGI Grobiņa | ||
86. | Vilmanis Alberts | VB3 | KNSS Kuldīga | ||
87. | Vrubļevska Gabriela | SB3 | Liepāja | ||
88. | Zandere Nikola | SB2 | Kuldīga | ||
89. | Zemīte Denija | SB3 | FOLKMAŅI Jelgava | ||
90. | Zvagulis Adrians | VB3 | Kuldīga | ||
91. | Zvagulis Roberts | VB2 | Kuldīga | ||
92. | Žabinska Estere | SB1 | MFDH Ventspils | ||
93. | Žabinska Patrīcija | SB2 | MFDH Ventspils |
Nūjošana 5km
Npk. | Uzvārds / Vārds | Grupa | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | Brenča Ilva | SNUJ | Tukums | ||
2. | Endzele Inita | SNUJ | Tukums Tukums | ||
3. | Lastovskis Romans | VNUJ | Rīga | ||
4. | Olehno Ija | SNUJ | Sigulda | ||
5. | Radziņa Ilva | SNUJ | Tukums | ||
6. | Rozenberga Sintija | SNUJ | FOLKMAŅI Eleja | ||
7. | Teimane Gunta | SNUJ | Riga |