43. skrējiens "Apkārt Vaidavas ezeram" | Saraksts
11,7km skrējiens
Npk. | Uzvārds / Vārds | Grupa | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | Āboliņa Annika | S13 | Lielstraupe | ||
2. | Āboliņš Andris | V60 | Vaidava | ||
3. | Āboliņš Jānis | V35 | Kocēnu novads | ||
4. | Āboliņš Sandis | V | Vaidava Vaidava | ||
5. | Ābols Jānis | V40 | MARATONA KLUBS Madona - Rīga | ||
6. | Alksnis Renārs | V30 | Valmiera | ||
7. | Antone Zanda | S30 | Valmiera | ||
8. | Audere Silva | S30 | Priekuļi | ||
9. | Auziņš Valts | V | Mārsnēnu Pagasts | ||
10. | Avotiņš Pēteris | V30 | Mārupe | ||
11. | Balgalvis Niks | V | Kocēni Vaidava | ||
12. | Balode-Pacere Liene | S35 | Tukums | ||
13. | Belasovs Aigars | V40 | Vaidava Vaidava | ||
14. | Belasovs Sebastians | V14 | Vaidava Vaidava | ||
15. | Berķis Nauris | V35 | Cēsis | ||
16. | Bērziņa Annija | S | Valmieras novas, Kocēnu pagasts | ||
17. | Bērziņa Inese | S55 | Kocēnu pagasts | ||
18. | Bērziņš Edvīns | V65 | Klanaveļķi Vaidava | ||
19. | Bērziņš Modris | V55 | Pusdienlaika gulētāju asociācija Rīga | ||
20. | Bogdanovs Jānis | V | Valmiera | ||
21. | Brice-Matisone Elīna | S35 | Rīga | ||
22. | Broks Armands | V40 | Valmiera, Valmieras nov. | ||
23. | Brusova Inga | S40 | Kocēni Valmieras novads | ||
24. | Bule-Mitka Zane | S40 | Run With Anita Rīga | ||
25. | Butkina Signe | S30 | Vaidava Vaidava | ||
26. | Cepītis Aivars | V65 | Valmiera | ||
27. | Čehovičs Kristaps | V35 | Daba mūs sauc! Ramata | ||
28. | Demeško Alīna | S16 | Sporta Skola Arkādija Rīga | ||
29. | Eglīte Inese | S40 | Zilaiskalns | ||
30. | Eglītis Guntars | V35 | Vaidava | ||
31. | Eglītis Ivars | V45 | Zilaiskalns | ||
32. | Eglītis Reinis | V13 | Kocēnu sporta skola Vaidava | ||
33. | Eiduks Mārtiņš | V45 | Ikšķile | ||
34. | Gailis Jānis | V40 | Kocēni Vaidava | ||
35. | Gailuma Krista | S30 | Kocēni | ||
36. | Golubovs Aleksandrs | V45 | Valka | ||
37. | Gridjuško Mārtiņš | V35 | Valmieras GLASS Valmiera | ||
38. | Grīnbergs Mārtiņš | V | Valmiera | ||
39. | Grunckis Erlens | V50 | Valmiera | ||
40. | Gudēvica-Liepiņa Līga | S35 | TriRunPro/TRX Cēsis Cēsis | ||
41. | Gustsons-Kuks Maksimus-Jānis | V14 | Vaidava Vaidava | ||
42. | Inauskis Guntars | V50 | VVK Valmiera | ||
43. | Jansone Sanita | S35 | Valmiera | ||
44. | Jēgers Rihards | V16 | Valmiera | ||
45. | Jēkabsone Džuljeta | S | VIP Rider Academy Rīga | ||
46. | Jēkabsons Andris | V30 | KSK Vaidava | ||
47. | Jēkabsons Mārtiņš | V30 | KSK Vaidava | ||
48. | Jyrisoo Riho | V35 | Team Kehtna Viljandi | ||
49. | Jurgelāns Didzis | V35 | Cēsis | ||
50. | Kapture Dace | S45 | Daba mūs sauc! Sēļi | ||
51. | Kiršblūma Elīza-Krista | S | Valmieras sporta skola Valmiera | ||
52. | Klavnieks Vladimirs | V65 | Baltais Riga | ||
53. | Kreišmanis Toms | V14 | Valmiera | ||
54. | Kukaine Zane | S | Rīga | ||
55. | Kūms Jānis | V35 | Scott running Latvia | Pulsometrs.lv Rīga | ||
56. | Kuzmanis Arnis | V45 | Dievs Daba Sports Riga | ||
57. | Lakis Raivo | V14 | Valmiera | ||
58. | Leja Pēteris | V65 | Rīga | ||
59. | Ločmelis Aigars | V45 | Valmiera | ||
60. | Lūsa Ginters | V18 | Valmieras sporta skola Valmiera | ||
61. | Majors Kristaps | V30 | Lauku Pelmeņi Rubene | ||
62. | Mālnieks Dagnis | V40 | Parka 16 Vaidava | ||
63. | Markevics Kārlis | V14 | Kovārnis Vaidava | ||
64. | Mercalova Ieva | S35 | Sigulda | ||
65. | Mincenbergs Artis | V13 | Noskrien Cēsīs Liepa | ||
66. | Niezers Lauris | V40 | Kauguri Kauguri | ||
67. | Nikolajeva Liene | S40 | Kocēnu sporta klubs Rubene | ||
68. | Nikolajevs Miks | V13 | Kocēnu sporta klubs Rīga | ||
69. | Ozers Jānis | V60 | Jelgava | ||
70. | Ozers Kaspars | V35 | Rīga | ||
71. | Ozoliņa Aļona | S35 | Valmiera | ||
72. | Ozoliņš Ringolds | V60 | Maratona klubs Ventspils | ||
73. | Paceris Jānis | V40 | Iedvesma Tukums | ||
74. | Pērkone Nora | S45 | Smiltenes putekļi Smiltene | ||
75. | Pērkone Una | S13 | Smiltenes putekļi Smiltene | ||
76. | Plots Gatis | V40 | Sigulda | ||
77. | Priedītis Andrejs | V60 | VSK Noskrien.Lsc. Rīga | ||
78. | Rečs Edijs-Dāvis | V | Tille | ||
79. | Rogainis Agris | V | FBK Valmiera Valmiera | ||
80. | Rubene Ilze | S40 | Salacgrīva | ||
81. | Ruciņš Druvis | V30 | Daba mūs sauc! Mazsalaca | ||
82. | Rutkis Gundars | V60 | Valmiera | ||
83. | Sirmā Evelīna | S | Vaidava | ||
84. | Skrastiņš Kaspars | V40 | Bērzaine Valmiera | ||
85. | Stepančuks Andžejs | V30 | Noskrien Cēsis Cēsis | ||
86. | Strazdiņš Emīls | V16 | VPVĢ Valmiera | ||
87. | Šusts Mārtiņš | V35 | Šusti Valmiera | ||
88. | Tamužs Jānis | V30 | Ozons Lagasti | ||
89. | Tilta-Kūma Zane | S35 | Vaidava | ||
90. | Tilts Valdis | V60 | Vaidava | ||
91. | Treijs Mārtiņš | V40 | Putekļu rijēji Valmiera | ||
92. | Tumulis Normunds | V60 | Noskrien Cēsis Cēsis | ||
93. | Tūtere Elīza | S30 | Cēsis | ||
94. | Ulmanis Āris | V30 | Vaidava Vaidava | ||
95. | Ummers Niks-Patriks | V | Burkānciems&Co Rūjiena | ||
96. | Vasiļevskis Klāvs | V35 | Valmiera | ||
97. | Vazdikis Anrijs | V40 | VAIDAVA VAIDAVA | ||
98. | Vazdikis Ralfs | V16 | VAIDAVA VAIDAVA | ||
99. | Vietnieks Miķelis | V35 | VSK Noskrien Cēsis | ||
100. | Vīksna-Āboliņa Inga | S55 | Vaidava | ||
101. | Vintēns Ričards | V14 | PRIEKUĻU STRIKERS Valmiera | ||
102. | Vīrs Pēteris | V30 | Latvijas Mežs Valmiera | ||
103. | Volodina Sandra | S55 | Gulbene | ||
104. | Zariņš Artis | V55 | Roja Marathon Festival Vaidava | ||
105. | Zariņš Dāvis | V16 | Vaidava | ||
106. | Zariņš Pēteris | V13 | Roja Marathon Festival Rīga |
0,23km Bērnu skrējiens
Npk. | Uzvārds / Vārds | Grupa | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | Antons Rauls | VB1 | Kocēnu sporta skola Valmiera | ||
2. | Bērziņš Andris | VB1 | Valmiera | ||
3. | Eglītis Haralds-Jānis | VB1 | Vaidavas Pagasts, Valmieras Novads | ||
4. | Gobiņa Nora | SB1 | Mazsalaca | ||
5. | Golubovs Pēteris | VB1 | Valka | ||
6. | Griķe Matilde | SB1 | Rubene | ||
7. | Grīnbergs Arveds | VB1 | SK Ziemeļpols Ādaži | ||
8. | Gudēvics-Liepiņš Georgs | VB1 | TriRunPro/TRX Cēsis Cēsis | ||
9. | Jēkabsone Gabriela | SB1 | KSK Vaidava | ||
10. | Jēkabsons Everts | VB1 | KSK Valmiera | ||
11. | Kūms Kārlis | VB1 | Rīga | ||
12. | Majors Kārlis | VB1 | Lauku Pelmeņi Rubene | ||
13. | Mažānova Enija | SB1 | Mazsalaca | ||
14. | Paltiņš Adrians | VB1 | Kocēnu novads, Vaidava | ||
15. | Smiltniece Ance | SB1 | Penkule | ||
16. | Smiltniece Līva | SB1 | Penkule | ||
17. | Stepāne Evelīna | SB1 | Rubene | ||
18. | Šmits Aleksandrs | VB1 | Maratona klubs Valmiera | ||
19. | Švēde Matilde | SB1 | Valmiera | ||
20. | Švēde Orests | VB1 | Valmiera | ||
21. | Ulmane Ance | SB1 | Vaidava Vaidava |
0,6km Bērnu skrējiens
Npk. | Uzvārds / Vārds | Grupa | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | Akūlovs Mikus | VB2 | KSK Rubene Rubene | ||
2. | Alksnis Armands | VB2 | Valmiera | ||
3. | Antons Kārlis | VB2 | Kocēnu sporta skola Valmiera | ||
4. | Bērziņš Jurģis | VB2 | Valmieras novads | ||
5. | Caunītis Rihards | VB2 | Valmiera | ||
6. | Demeško Eleonora | SB2 | Fiksi-Ki Rīga | ||
7. | Garkalne Elīza | SB2 | Vaidaviņs4 VALMIERA | ||
8. | Golubova Madara | SB2 | Valka | ||
9. | Griķis Ernests | VB2 | Rubene | ||
10. | Grīnberga Karolīne | SB2 | Ādaži | ||
11. | Gudēvica-Liepiņa Marlēna | SB2 | TriRunPro/TRX Cēsis Cēsis | ||
12. | Jēkabsons Markuss | VB2 | KSK Valmiera | ||
13. | Jodo Monta | SB2 | Vaidaviņs nr2 VALMIERA | ||
14. | Kaņeps Rūdis | VB2 | Valmiera | ||
15. | Kūma Dārta | SB2 | Rīga | ||
16. | Niezers Eduards | VB2 | Kauguri Kauguri | ||
17. | Paltiņš Mateass | VB2 | Kocēnu novads, Vaidava | ||
18. | Samuļs Rodrigo | VB2 | Valmiera | ||
19. | Stepāns Olivers | VB2 | Rubene | ||
20. | Stepiņš Ēriks | VB2 | Valmiera | ||
21. | Šīrante Kate | SB2 | Rubene | ||
22. | Šusts Mārtiņš | VB2 | Šusti Valmiera | ||
23. | Šusts Olivers | VB2 | Šusti Valmiera | ||
24. | Ulmane Dārta | SB2 | Vaidava Vaidava | ||
25. | Zelčs Renārs | VB2 | Rīga | ||
26. | Zelčs Valters | VB2 | Rīga |
1,2km Bērnu skrējiens
Npk. | Uzvārds / Vārds | Grupa | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | Akūlova Ance | SB3 | KSK Rubene Rubene | ||
2. | Batarāga Lote | SB3 | Valmieras sporta skola Valmiera | ||
3. | Belasovs Artūrs | VB3 | Vaidava Valmiera | ||
4. | Bērziņš Dagnis-Marsels | VB3 | Kocenu pamatskola/kocenu sporta skola Valmiera | ||
5. | Bimbers Volframs-Kārlis | VB3 | Sigulda | ||
6. | Griķe Elza | SB3 | Rubene | ||
7. | Gudēvica-Liepiņa Luīze | SB3 | TriRunPro/TRX Cēsis Cēsis | ||
8. | Jēkabsone Katrīna | SB3 | Kocēnu pagasts | ||
9. | Klavniece Mia-Jasmine | SB3 | Baltais/Carnikava Carikava/Rīga | ||
10. | Nikolajevs Leo | VB3 | Kocēnu sporta klubs Rīga | ||
11. | Ozers Arnolds | VB3 | Rīga | ||
12. | Plūme Emīlija | SB3 | Valmiera | ||
13. | Purviņš Rolands | VB3 | Rūjiena | ||
14. | Sondors Markuss | VB3 | Vaidaviņs nr1 VALMIERA | ||
15. | Šusts Edvards | VB3 | Šusti Valmiera | ||
16. | Tensone Daniela | SB3 | Valmieras novads | ||
17. | Treija Estere | SB3 | Putekļu rijēji Valmiera |
1,9km Bērnu skrējiens
Npk. | Uzvārds / Vārds | Grupa | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | Āboliņš Fēlikss | VB4 | Lielstraupe | ||
2. | Golubova Loreta | SB4 | Valka | ||
3. | Golubova Sofija | SB4 | Valka | ||
4. | Jodo Ralfs | VB4 | Vaidaviņs3 VALMIERA | ||
5. | Stepiņš Jēkabs | VB4 | Valmiera |